«Гаряча лінія» по коронавірусу: безкоштовно 15-50 (стаціонарні) або 0-800-50-15-50 (мобільні)
«Гаряча лінія» по коронавірусу: безкоштовно 15-50 (стаціонарні) або 0-800-50-15-50 (мобільні)

Звернення

75
Нових звернень
8914
Звернень в роботі
65158
Звернень з відповідями

09:12 23 жовтня 2020
Рег. №: П1-71014
Крок : 3
Визначений виконавець

Освещение проезжей части по ул. Семена Палия.


Адреса проблеми: вул. Палія Семена


Уже в течение нескольких недель совершенно отсутствует освещение проезжей части (не работают фонари) по ул. Семена Палия на участке от ул. Заболотного и до ул.Ген.Бочарова (квартал). Проезжую часть очень плохо видно из-за отсутствия освещения. Прошу принять меры и возобновить освещение проезжей части.


Показати/cховати відповіді
01:58 23 жовтня 2020
Рег. №: М1-71016
Крок : 2
Присвоєно реєстр. номер

коллективна скарга на незаконну вуличну торгівлю


Адреса проблеми: вул. Старопортофранківська 46


Звертаються до Вам мешканці Одеси та батьки. Наші діти знаходяться на обліку у Міські дитячі лікарні № 7 розташованою за адресою м. Одесса вул. Старопортофранківська 46. Навпроти поліклініки розташований остівок безпеки по якому ми проходимо аби потрапити до дитячої поліклініки з невеличкою тротуарною доріжкою для проходу пішоходів оскільки з обох боків їздить -авто та -єлектро транспорт. Нами постійно спостерігається нахабна, незаконна торгівля коло єдиного пішохідного переходу розташованому коло поліклініки. Торгівці які займаються гуртовою продажу товарів, розташовують свою продукцію у мішках, крупногабаритні ваги на пішохідні. На запитання як тут проходити тримаючи дитину за руку оскільки близько проїзна частина вказують обходити їх товар по проїзні частині. Навпроти свого товару на проїзні частині на відстані 1 м від тротуару вони поклали гумові колеса які заважають рухатися згідно правил дорожнього руху транспорту та уникати аварійних ситуацій. Була ситуація коли потрібно було аби уникнути зіткнення автомобіля і трамвая проїхати по частині дороги визначеної для автотранспорту на якій лежали покладені гумові колеса, коли водій почав їх прибирати аби дати змогу автомобілю ухилитися від зіткнення та дати змогу проїхати трамваю, вони почали обурюватися, що це їхня територія та ніхто не має права прибирати колеса з проїзної частини оскільки вона призначення для паркування транспорту їх клієнтів та завантаження товару. На єдиному пішохідному переході торгівці припарковали свій мікроавтобус та з нього також здійснюють продаж товару, погрузку та вигрузку. Ми та наші діти ризикують потрапити під колеса авто оскільки їх транспорт який стоїть на пішохідному переході загороджує огляд проїжджої частини. Ніяких документів стосовно дозволу вуличної торгівлі вони не надали, хоча у висловах наголошували, що так торгувати їм дозволили місцева влада, та узагалі на вимогу надати будь які документи на товар як покупцям відмовилися. З цього приводу ми вже звернулися до органів поліції. Деякі продавці торгують та розташували свої товари просто на трамвайний зупинці. Харчові продукти лежать просто на асфальті. Продавці у період карантину знаходяться без масок та рукавичок. Просимо Вас прийняти негайно міри стосовно вуличної торгівлі у недозволенних місцях неподалік та коло дитячої міської поліклініки №7 у м Одеса та нарешті припинити, це неподобство, оскільки нам воно набридло та ми маємо наміри звернутися для засобів масової інформації.
Показати/cховати відповіді
00:38 23 жовтня 2020
Рег. №: Н1-71012
Крок : 3
Визначений виконавець

ЖКХ бездействие.


Адреса проблеми: вул. Романа Кармена 11а


Романа Кармена, 11А, в подвале текут трубы, руководство принимает заявки, обращения, просьбы, но ничего не предпринимает, в этом подвале в прошлом году жили дворники и устроили пожар, в котором сгорела женщина. В другом подвале мечам проживают цыгане. Руководство ЖЕКа называет их работниками..mp4
IMG_2631.MP4
(2.32 Mb)

Показати/cховати відповіді
21:21 22 жовтня 2020
Рег. №: Т1-71015
Крок : 2
Присвоєно реєстр. номер

Реставрация дверей


Адреса проблеми: вул. Гоголя


Мы хотим чтобы нас включили в программу реставрации старинных дверей с целью сохранения исторической ценности в памятнике Архитектуры !


Показати/cховати відповіді
21:16 22 жовтня 2020
Рег. №: Л1-71011
Крок : 3
Визначений виконавець

Сухое дерево, угроза жизни жителям домов.


Адреса проблеми: вул. Іцхака Рабіна 11


Прошу вас произвести обрезку сухого дерева, находящегося между домами по адресам Рабина, 11 и Рабина, 13, наклонившееся над тропинкой, по которой идут дети и другие жители близлежащих домов, а также в период непогоды, сухие ветки обламываются и падают. Неоднократные просьбы к председателям этих домов по устранению данной проблемы игнорируются. Прошу принять меры как можно быстрее, во избежании несчастного случая.
Показати/cховати відповіді
20:23 22 жовтня 2020
Рег. №: Б1-71010
Крок : 4
У роботі

Посадка/высадка пассажиров.


Адреса проблеми: вул. Інглезі 5В


Добрый день! Уже не один раз замечаю, что водители троллейбусов, в том числе троллейбуса №7, систематически нарушают правила посадки/высадки пассажиров во время действия карантинных ограничений при посадке пассажиров, а это посадка/высадка пассажиров не на остановке. Начальники троллейбусного депо ОГЭТ, контролируйте, пожалуйста, водителей на соблюдение всех правил дорожного движения, в том числе водитель по закону не имеет право останавливать троллейбус вне территории какой-либо остановки. Примите меры. С уважением, Бордюжевич Алексей Игоревич.


Показати/cховати відповіді
19:21 22 жовтня 2020
Рег. №: О1-71009
Крок : 3
Визначений виконавець

Отсутствует крышка на люке.


Адреса проблеми: Миколаївська дорога 142


Добрый день. Прошу обратить внимание на люк, который накрыт бетонной плитой. Остановка нетканных материаллов. По улице Николаевская дорога. Это мешает проходу и проезду. Дети спотыкаются. Так как здесь школа искуств. Просим установить крышку. Спасибо.
Показати/cховати відповіді
18:50 22 жовтня 2020
Рег. №: Ц1-71008
Крок : 4
У роботі

Разметка


Адреса проблеми: вул. Артилерійська


На Артиллерийской нужна разметка.


Показати/cховати відповіді
18:47 22 жовтня 2020
Рег. №: Ц1-71006
Крок : 3
Визначений виконавець

Освещение площадки.


Адреса проблеми: вул. Мечникова 2/2


В парке Преображенском сделали наконец детские площадки. Три штуки. Но освещение на них не предусмотрено. Уже в 18:30 хоть глаз выколи! Как с детьми на них гулять ?!


Показати/cховати відповіді
18:10 22 жовтня 2020
Рег. №: П1-71005
Крок : 3
Визначений виконавець

Бесхозный автомобиль возле дома.


Адреса проблеми: вул. Єврейська 9


На тротуаре, перед домом, больше года стоит бесхозный автомобиль. Я опросил соседей и все подтвердили, что это не их автомобиль. Прошу вас убрать его на свалку или штрафплощадку.
Показати/cховати відповіді