Обращения


11:40 14 февраля 2019
Рег. №: Ф1-9618
Шаг : 6
Обращение в архиве

Чи внесені в план роботи? (ЗПИ-40+) (ГГ+)(ДепОргРтыГорсов+)


Адрес проблемы: пл. Думская 1


Директору Департаменту з організації роботи Одеської міської ради Запит на отримання публічної інформації (в порядку ст. 19 ЗУ «Про доступ до публічної інформації») Відповідно до статті 34 Конституції України кожному гарантовано право на отримання, зберігання та поширення інформації. Гарантія права на інформацію забезпечується обов’язком органів державної влади та органів місцевого самоврядування, як розпорядників інформації, оприлюднювати інформацію, яка була отримана або створена в процесі їхньої діяльності згідно зі статтями 3, 4, 14 Закону України «Про доступ до публічної інформації». Згідно зі статтею 5 Закону України «Про доступ до публічної інформації» доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію, при цьому згідно зі статтею 19 цього самого закону запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту. Враховуючи, що комісія з транспорту, на засіданні, винесла, що в рішення Одеської міської ради № 1251-VI від 20.09.2011р. «Про затвердження Положення про організацію та порядок паркування транспортних засобів в м. Одесі», треба вносити зміни. Зважаючи на вищенаведене, відповідно до статей 5, 6, 13 Закону України «Про доступ до публічної інформації», статей 5, 6 Закону України «Про інформацію», прошу повідомити та надати: Чи внесені до планів роботи ОМР, підготовка матеріалів та змін? Як, що так, то направити копіі матеріалів, та зазначити де на цей час опубліковано? Відповідно до статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», прошу надати відповідь протягом 5 робочих днів з дня отримання запиту. Відповідь прошу надати окремо по кожному з двох питань. Звертаю Вашу увагу, що надання відповіді на кшталт « запитувана інформація розміщена на сайті/стенді або у іншому доступному місці» є порушенням Закону України «Про доступ до публічної інформації». У випадку, якщо запитувана інформація буде перевищувати 10 сторінок, гарантую відшкодування фактичних витрат на копіювання та друк згідно зі статтею 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації». У випадку ненадання відповіді на запит або надання неповної інформації, буду змушений звертатись за захистом свого права на інформацію до суду або вимагати притягнення Вас до адміністративної відповідальності за статтею 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.


Показать/cкрыть ответы