Обращения


22:19 20 февраля 2019
Рег. №: Ф1-11214
Шаг : 6
Обращение в архиве

Директору департаменту з організації роботи Одеської міської ради - Чи мають право на придуркуватість? (ЗПИ-68+) (ГГ+) (ДепОргРтыГорсов+)


Адрес проблемы: пл. Думская 1


Директору департаменту з організації роботи Одеської міської ради Лаврентьевої О.Л. Запит на отримання публічної інформації (в порядку ст. 19 ЗУ «Про доступ до публічної інформації») Відповідно до статті 34 Конституції України кожному гарантовано право на отримання, зберігання та поширення інформації. Гарантія права на інформацію забезпечується обов’язком органів державної влади та органів місцевого самоврядування, як розпорядників інформації, оприлюднювати інформацію, яка була отримана або створена в процесі їхньої діяльності згідно зі статтями 3, 4, 14 Закону України «Про доступ до публічної інформації». Згідно зі статтею 5 Закону України «Про доступ до публічної інформації» доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію, при цьому згідно зі статтею 19 цього самого закону запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту. Згідно відповіді на інформаційний запит до ОМР Рег. №: Ф1-9717 від 14.02.19 р. Зважаючи на вищенаведене, відповідно до статей 5, 6, 13 Закону України «Про доступ до публічної інформації», статей 5, 6 Закону України «Про інформацію», прошу повідомити: Чи мають право в порушення законодавства співробітники комунальних підприємств в відповідях на інформаційні запити, що направлені через портал звернення громадян, та до міського голови 15-35, не давати чіткіх відповідей по суті питання згідно діючого законодавства, а як люди з заниженою соціальною відповідальністю назначати якісь побачення? Відповідно до статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» просимо надати відповідь протягом 5 робочих днів з дня отримання запиту. Відповідь просимо направити на поштову адресу, та направити на електрону пошту korupziy-stop@bigmir.net. У випадку, якщо запитувана інформація буде перевищувати 10 сторінок, гарантуємо відшкодування фактичних витрат на копіювання та друк згідно зі статтею 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації». Звертаємо Вашу увагу, що у випадку ненадання відповіді на запит або надання неповної інформації, ми будемо змушені звертатись за захистом свого права на інформацію до суду


Показать/cкрыть ответы