«Гаряча лінія» по коронавірусу: безкоштовно 15-50 (стаціонарні) або 0-800-50-15-50 (мобільні)
«Гаряча лінія» по коронавірусу: безкоштовно 15-50 (стаціонарні) або 0-800-50-15-50 (мобільні)

Звернення


12:45 11 вересня 2020
Рег. №: Г1-60386
Крок : 6
Звернення в архіві

Порушення законодавства у сфері надання інформації з Державного реєстру прав на нерухоме майно (ГГ+)


Адреса проблеми: вул. Академічна


У відповідь на звернення Г1-57425 Юридичний департамент повідомив про те, що факту порушення строків відповіді на запит не було виявлено. У своїй відповіді Департамент посилається на спеціальні закони та використовує норми цих законів опосередковано, без комплексної оцінки законодавства. Враховуючи підхід до вирішення питання Юридичним департаментом ОМР (далі - Департамент) виникають питання: 1. Чи погоджується Департамент з наступним: співвласники багатоквартирного будинку мають право безоплатно отримувати інформації про суб’єктів права власності на всі квартири та нежитлові приміщення у багатоквартирному будинку і площу таких квартир та приміщень? (п. 4 ст. 6 ЗУ "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку" 2. Якщо Управління державної реєстрації юридичного Департаменту (далі - Управління) має повноваження для перекваліфікації запитів у звернення, чому запит/звернення не було перекваліфіковано в заяву? 3. В якому нормативно-правовому акті зазначається про необхідність особистого відвідування суб'єктів Держ.реєстрації? 4. Чому Депратмент ігнорує карантині заходи та наголошує на особистому відвідувані Управління? 5. Які фактори унеможливлюють відправку запитуваної інформації поштою? Згідно з п. 11 Постанови КМУ №722 від 24.12.2014 р. інформація з Державного реєстру прав у паперовій формі надається у день надходження до органу державної реєстрації прав, нотаріуса відповідної заяви, крім випадків надання такої інформації в установлений законодавством скорочений строк. Також прошу притягнути до дисциплінарної відповідальності посадових осіб Управління за порушення Порядку надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.


Показати/cховати відповіді